پکیج زیست گیاهی استاد شعبانی

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر

پکیج زیست گیاهی استاد شعبانی

پکیج زیست گیاهی استاد شعبانیReviewed by ابوالفضل نجف زاده on Jun 23Rating: 5.0پکیج زیست گیاهی استاد شعبانی زیست مهم ترین و حساس ترین درس در رشته تجربی محسوب می شود بنابراین باید روی تک تک مباحث آن تسلط کافی داشتافرادی که قصد دارند در رشته های تاپ حرفی برای گفتن داشته باشند باید به قول معروف تمامی مباحث را از بر باشند. زیست گیاهی یکی از مباحث مهم زیست می باشد

پکیج زیست گیاهی استاد شعبانی

زیست مهم ترین و حساس ترین درس در رشته تجربی محسوب می شود بنابراین باید روی تک تک مباحث آن تسلط کافی داشت به خصوص افرادی که قصد دارند در رشته های تاپ حرفی برای گفتن داشته باشند باید به قول معروف تمامی مباحث را از بر باشند. زیست گیاهی یکی از مباحث مهم زیست می باشد که با بررسی تست های سال های اخیر نشان داده شده که سال به سال مهم سوالات این قسمت بیشتر می شوند و تعداد سوال های این بخش از ۷ نا ۱۱ سوال متغیر است و این بفی ۱۵ درصد و برخی مواقع امکان دارد این مقدار به ۲۲ درصد هم برسد. اما زیست گیاهی شامل چه بخش هایی می باشد؟
قسمت های پایانی فصل های ۳ و ۶ و ۷ و ۸ زیست دوم / فصل های ۹ و ۱۰ و بخشی از فصل ۸ زیست سوم که شامل ژنتیک گیاهی می باشد
فصل ۵ پیش دانشگاهی برای تسلط یافتن به زیست نیاز به منبع آموزشی خیلی خوبی هست تا بتوان چه در آزمون های آزمایشی و چه در آزمون کنکور سربلند بیرون آمد. استاد شعبانی از جمله اساتید با تجربه ای هستند که با استفاده از انیمیشن و شهودی سازی و الگو زیست را به خوبی برای داوطلب آموزش داده اند و یادگیری این درس را برای دانش آموزان ساده کرده اند.
download 2 300x168 - پکیج زیست گیاهی استاد شعبانی

پکیج زیست گیاهی استاد شعبانی شامل ویژگی های زیر می باشد

تحلیل خط به خط کتاب درسی / حل حدود ۵۰۰ تست با پاسخ های کامل به تدریسی فوق العاده شگفت انگیز از فصل بسیار مهم مثل شارش انرژی هم چنین زیست گیاهی استاد شعبانی حاوی ۱ حلقه دی وی دی می باشد که استاد اولین جزوه کاریکاتودی ژیمت شناسی را در ایران با نام الفبای ۱۰۰ ایجاد کرده اند. از دیگر اساتید زیست گیاهی مجموعه حرف آخر می توان استاد هومن روان و استاد شاکری را نام برد که استاد روان یکی از بی نظیر ترین آموزش های تصویری زیست شناسی را ایجاد کرده اند که فیلم آموزشی سفری به درون گیاه با نام از ریشه تا میوه می باشد که دید شما را نسبت به زیست گیاهی عوض خواهد کرد استاد شاکری هم بنیانگذار سبک جدید تست زنی می باشند و ایشان تمامی تست های زیست شناسی را با استفاده از ۷ الگو حل کرده اند.

  • تلگرام من
  • تماس با من
بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر