کارنامه رشته دامپزشکی

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر

کارنامه رشته دامپزشکی

کارنامه رشته دامپزشکیReviewed by ابوالفضل نجف زاده on May 12Rating: 5.0کارنامه رشته دامپزشکیرشته دامپزشکی یکی از علایق خاص داوطلبای تجربی هستش ، بازار کار این رشته درسته در ایران زیاد خوب نیست ولی از طریق بورسیه خیلی از رتبه برتری ها به کشور های خارج از اینران برای ادامه تحصیل و کار روانه شدن پس باهم ببینیم این سه کارنامه رشته دامپزشکی رو.

کارنامه رشته دامپزشکی رو برای کسانی که علاقه دارن تو این رشته قبول بشن مخصوصا در این زمان حساس که نیاز به یک جمع بندی درست داره قرار دادم امید وارم براتون مفید باشه.

رشته دامپزشکی یکی از علایق خاص داوطلبای تجربی هستش ، بازار کار این رشته درسته در ایران زیاد خوب نیست ولی از طریق بورسیه خیلی از رتبه برتری ها به کشور های خارج از ایران برای ادامه تحصیل و کار روانه شدن پس باهم ببینیم این سه کارنامه رشته دامپزشکی رو.

[table id=13 /]

در تحلیل کارنامه ی فوق 👆👆👆خواهیم داشت:

داوطلب منطقه۱ دوره ای که قبول شده است نوبت دوم(شبانه) هستش  وپذیرش در دوره های شبانه به صورت بومی استانی است.در دوره های شبانه داوطلب هرترم برای انتخاب واحد باید شهریه ای به دانشگاه پرداخت کنه اما بعد از فارغ التحصیلی مدرکی که به او ارائه میشه روزانه هستش.
اما در منطقه۲و۳ دوره ای که این داوطلبا پذیرفته شده ان روزانه می باشد و همانطور که قبلا گفته شد در دوره های روزانه پذیرش میتونه استانی، ناحیه ای ،قطبی یا کشوری باشه.

_شهرمحل سکونت داوطلب منطقه۱مشهدمی باشد‌وجنسیت زن.

_شهرمحل سکونت داوطلب منطقه۲ورامین می باشدوجنسیت مرد.

_شهرمحل سکونت داوطلب منطقه۳ ورامین می باشدوجنسیت مرد.

توجه!!!

*در منطقه۱نوع گزینش داوطلب بومی استانی است.

*در منطقه۲نوع گزینش داوطلب بومی ناحیه ای است‌.

*در منطقه۳نوع گزینش داوطلب کشوری است.

🔴تاثیر۲۵درصدی معدل در سه کارنامه ی فوق:

معدل داوطلب منطقه۱: ۱۶/۹۹

معدل داوطلب منطقه۲: ۱۹/۱۳

معدل داوطلب منطقه۳: ۱۵/۱۳

🔴میانگین درصددروس عمومی در کارنامه های:

منطقه۱: ۵۱%

منطقه۲: ۶۱%

منطقه۳: ۳۶%

🔴میانگین درصددروس اختصاصی در کارنامه های:

منطقه۱: ۳۶%

منطقه۲: ۳۷%

منطقه۳: ۳۸%دام 300x169 - کارنامه رشته دامپزشکی

dam - کارنامه رشته دامپزشکی_درکارنامه ی فوق بین میانگین درصد دروس عمومی ومیانگین درصددروس اختصاصی تعادلی برقرارنیست وتفاوت چشگیراست‌.
اما میانگین درصد دروس اختصاصی سه کارنامه بهم نزدیک وتقریبا برابراست اما:
*در کارنامه ی منطقه ۱نمی توان گفت داوطلب تاثیر۲۵درصدی معدل را کامل گرفته است.

*درکارنامه ی منطقه۲ تاثیردرصد درس ادبیات با ضریب۴ودینی باضریب۳در افزایش میانگین درصددروس عمومی وتاثیر۲۵درصدی معدل را نمی توان در رتبه ی کشوری داوطلب نادیده گرفت.

*در کارنامه ی منطقه ۳ درصد درس ریاضی با انحراف معیار بالا امتیاز ویژه رو به داوطلب داده که حتی باوجود اینکه داوطلب تاثیر۲۵درصدی معدل رو به صورت کامل نمی گیره و با ملاحظه ی اینکه میانگین درصد دروس عمومی و اختصاصی در کارنامه ی منطقه ۱و۳ بسیار بهم نزدیک است اما تاثیراین درس را در رتبه کشوری بطور چشمگیری در مقایسه با کارنامه ی منطقه ۱ میبینیم.

اما دراین کارنامه درصدصفردرس فیزیک نقطه ضعف داوطلب محسوب می شودوکسب درصدی غیراز این در این کارنامه می تونست امکان انتخاب آزادانه تری رابه داوطلب بده.

  • تلگرام من
  • تماس با من
بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر