یازدهمی ها بخوانن

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر

یازدهمی ها بخوانن

یازدهمی ها بخواننReviewed by ابوالفضل نجف زاده on Jun 4Rating: 5.0یازدهمی ها شما در ویژه ترین شرایط زندگیتون قرار گرفتید و یک آزمون مهم پیش روی شماست.امسال شما در مقطع تحصیلی یازدهم تحصیل کردین و یک قدم دیگه به کنکور نزدیک تر شدین ، مهم ترین دوران تحصیلی شما از شروع میشه پس یازدهمی ها حتما ادامه این مقاله رو بخونید.

یازدهمی ها شما در ویژه ترین شرایط زندگیتون قرار گرفتید و یک آزمون مهم پیش روی شماست.

امسال شما در مقطع تحصیلی یازدهم تحصیل کردین و یک قدم دیگه به کنکور نزدیک تر شدین ، مهم ترین دوران تحصیلی شما از شروع میشه پس یازدهمی ها حتما ادامه این مقاله رو بخونید.

میشه از الان کنکور۹۸ رو حس کرد و با فکر کردن بهش ضربان قلب به سرعت بالا میره ، اگه به مسیری که ازش اومدین فکر کنید و ببینید چندین سال درس و مدرسه برای چنین روزی بوده پس نباید نگران بشید بلکه باید با انگیزه بیشتری تو این مسیر قدم بردارید تا به هدفتون برسید.

مسیری که آینده شغلی و حتی آینده زندگی شمارو تغییر میده ، نباید این همه زمان و انرژی و حمایت های خانواده بی ثمر باشه پس همین امروز برای موفقیت خودتون برنامه ریزی کنید.

شروع تابستان یعنی شروع فرصت طلایی مطالعه شما برای کنکور و نباید ، تنبلی و ترس به شما غلبه کنه چرا که این فرصت هیچوقت دوباره بدست نمیاد ، میشه گفت تابستان فرصت طلایی شما برای موفقیت در کنکوره.

تابستا برای شما چندین ویژگی مهم داره ، اولی فراغت شما از مدرسه ، در این سه ماه با خیال راحت میتونید برای مطالعه وقت بذارید ، دوم تابستا روز های طولانی داره که میتونه زمان مطالعه شما رو افزایش بده و حجم بیشتری از مطالب رو در یک روز مطالعه کنید ، سوم نور زیاد که تاثیر زیادی در شادابی و انرژی شما داره.

98 - یازدهمی ها بخوانن

شما با یک برنامه درست میتونید هم به تفریحاتتون برسید هم یک مطالعه ی خیلی خوب داشته باشید.

بهترین راه مطالعه سال دهم و یازدهم در تابستانه ، شما چون زمان زیادی از مطالعه این دروس فاصله نگرفتین میتونید بهتر به مطالعه این دوسال بپردازید و خودتونو برای سال دوازده و کنکور آماده کنید.

البته یک توصیه مهم دیگه هم دارم ، یک روش برای افزایش سرعت مطالعه و افزایش میزان یادگیری شما وجود داره و اون استفاده از تدریس های آموزشی هست، من به شما موسسه حرف آخر رو توصیه میکنم چون همه تدریس های این موسسه مفهومیه و چون از انیمیشن و الگوسازی استفاده کرده میزان یادگیری مطالب رو به صورت چشم گیری افزایش داده.

پس شما یازدهمی ها نباید فرصت رو از دست بدین ، از امروز برای آیندتون یک قدم محکم بردارید و نتیجه این تصمیم میتونه یکآینده درخشان برای شما باشه.

همچنین برای آشنایی با همایش های جمع بندی اینجا کلیک کنید

  • تلگرام من
  • تماس با من
بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر